Субота, 20.01.2018, 13:17
Квасилівський професійний ліцей
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Категорії розділу

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини освітнього порталу

Вісник КПЛВісник КПЛ
Міні-чат
Наше опитування
Яку професію Ви хотіли б здобути в нашому ліцеї?
Всього відповідей: 681
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
 
Головна » 2017 » Листопад » 17 » Олімпіада – це здібні, талановиті учні!
09:23
Олімпіада – це здібні, талановиті учні!

   Традиційно, листопад відзначається проведенням в ліцеї предметних олімпіад. Учні з нетерпінням очікують на них, адже олімпіада це вид змагання, що стимулює потяг окремих учнів до самоосвіти, дає можливість показати і перевірити свої знання, виховує наполегливість, поглиблений інтерес до предмета, вміння долати труднощі.

   16 листопада знавці української мови та літератури продемонстрували свої знання з правопису та грамматики, фразеології та лексики, а також змогли уявити себе журналістами та поетами.

   Переможці олімпіади з української мови (І курс):

І місце –Білик Ілона (гр.14) та Кочубей Марія (гр. 15)

ІІ місце – Жулавник Наталія (гр.15) та Гаврилюк Микита (гр.13)

ІІІ місце – Ковальчук Катерина (гр.14), Циганчук Роман (гр.13) та

Лук’янчук Діана (гр.14)

   Переможці олімпіади з української мови (ІІ курс):

І місце – Коток Вікторія (гр.25)

ІІ місце – Случук Віталій (гр.22)

ІІІ місце – Семенюк Вікторія (гр.25) та Онищук Олександр (гр.21)

   Переможці олімпіади з української літератури (І курс):

І місце – Білик Ілона (гр.14)

ІІ місце – Бордюк Надія (гр.14) та Гаврилюк Микита (гр.13)

ІІІ місце – Приступчук Валерія (гр.16) та Циганчук Роман (гр.13)

   Переможці олімпіади з української літератури (ІІ курс):

І місце – Онищук Олександр (гр.21) та Самков Володимир (гр.21)

ІІ місце – Коток Вікторія (гр.25) та Семенюк Вікторія (гр.25)

ІІІ місце – Мартиновська Марія (гр.24) та Латута Марія (гр.24)

   Переможці олімпіади з української літератури (ІІІ курс):

І місце – Мельник Максим (гр.35)

ІІ місце – Воробей Максим (гр.31)

ІІІ місце - Логінов Василь (гр.35)

Переглядів: 45 | Додав: admin1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2018
Пошук
Мова сайту
Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Архів записів
Друзі сайту
Офіційний сайт смт Квасилів

Євроклуб Квасилівського професійного ліцею

Міністерство освіти і науки України

Управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації

Освіта Рівненщини

Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Рівненській області